04.12.2020 До Дня Збройних сил України яке відзначається 6 грудня в Барвінківському професійному аграрному ліцеї відбувся виховний захід на тему “Майбутні захисники”.Велику увагу приділяємо національному вихованню.

Складовою системи національного виховання є військово-патріотичне, що передбачає вироблення високого ідеалу служіння народові, готовності до трудового та героїчного подвигу в ім’я процвітання Української держави.  

        Військово-патріотичне виховання здійснюється насамперед у процесі навчання, де у здобувачів освіти закладається фундамент глибоких знань, формуються світогляд, національна самосвідомість.

       Під час занять із предмета «Захист України» (викладач Галашко С.В.) здобувачі освіти знайомляться із специфікою військової праці, готуються до виконання обов’язків солдата, дізнаються про особливості служби в Збройних Силах України, виховують в собі якості, необхідні майбутньому воїнові. Програма предмета «Захист України» дозволяє під час вивчення кожної теми використовувати матеріали із життя воїнів у мирний час і пропагувати на уроках приклади героїчного минулого українського народу, його Збройних Сил. На заняттях з вогневої підготовки надається можливість показати переваги нашої стрілецької зброї. Вивчення військової присяги дозволяє розкрити важливі вимоги до морально-бойових якостей воїнів, формує почуття національної гордості за Збройні Сили України, за Батьківщину.

        Військово-патріотичне виховання у ліцеї здійснюється у формі лекцій, бесід, розповідей, зустрічей із ветеранами війни, праці та військової служби, походів місцями бойової слави, пошукової роботи, участі у роботі гуртка військово-патріотичного спрямування

      Військово-патріотичне виховання здобувачів освіти у дусі постійної готовності до захисту своєї Вітчизни проводимо систематично, цілеспрямовано і наполегливо.