21 жовтня 2020 року Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Харківській області було проведено обласний онлайн-форум за темою: «Учнівське самоврядування – виклики сьогодення».

 

У роботі онлайн-форуму взяли участь 24 лідери учнівського самоврядування, 24 заступники директорів з навчально-виховної роботи ЗП(ПТ)О, методист НМЦ ПТО у Харківській області, координатор обласної ради учнівського самоврядування Бронскова О.В. Президент обласної Ради учнівського самоврядування  ЗП(ПТ)О, учениця ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти будівельних технологій Харківської області» Рапотин Валерія.

У ході  онлайн-форуму кожен учасник мав змогу поділитись своїми ідеями, ініціативами та напрацюваннями в умовах карантину у форматі дистанційного навчання.

Учасниками онлайн-форуму обговорювались наступні питання:

  • акції волонтерських осередків щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19;
  • онлайн-виховні години;
  • репортаж до святкових дат (День працівника освіти);
  • ЗП(ПТ)О – має таланти;
  • онлайн-концерт;
  • онлайн-конкурси (художня самодіяльність, декоративно-прикладне мистецтво, технічна творчість, спортивні тощо);
  • фотоконкурси «Мій рідний край»;
  • заходи у гуртожитку малими групами та на повітрі;
  • відеоролики на різну тематику;
  • осінні свята (бал, вернісаж, виставки, марафон, фантазії тощо).

Завершився онлайн-форум прийняттям рішень та підтримкою гасла президента обласної ради учнівського самоврядування Рапотин Валерії «Нові умови – нові можливості».

 

 Учасницею онлайн-форуму від Барвінківського професійного аграрного ліцею стала заступниця президента учнівського самоврядування Кравченко Юлія, яка представила презетацію та тему: «Осінні свята». Розповіла про те, як у ліцеї проходять осінні свята.

Розпочала зі свята квітів «Осінній бал», в якому взяли участь здобувачі освіти всіх груп. На один день ліцей поринув в чудову осінню казку.

До  Дня фізичного виховання та спорту викладач фізичної культури проводила спортивні змагання. Естафети складалися з 12 видів різних завдань. Команди продемонстрували  жагу до перемоги, дух командної боротьби передавався від учасника до учасника.

Ще розповіла, як відзначаємо День педагогічного працівника . А цього року ми святкували ще і 80 років профтехосвіти.  Учні Барвінківського професійного аграрного ліцею, так само люблять це свято, як і люблять своїх викладачів.

Кожного навчального року, традиційно, в ліцеї проводиться спортивно – патріотична гра  «Джура» (Сокіл), в якій приймає участь вся  ліцейна родина та батьки учнів. Згідно всіх правил та традицій козацтва, ця гра проводиться на лісовій місцевості.

Відомо, що студентське життя не можна назвати безтурботним і легким. Можливо тому, що здобувачі освіти прагнуть хоча б якось урізноманітнити свої будні і відволіктися від навчання, тому з’являються у них свої цікаві традиції. Одна з них – посвята першокурсників. Згідно особливостям майбутньої професії проводяться урочистості.

Презентация1