Година спілкування на тему«Безпека вдома та на вулиці»

З метою виховання відповідального ставлення до безпеки життя, усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки в надзвичайних ситуаціях 12 січня 2021 року в ліцеї  було проведено годину спілкування на тему «Безпека вдома та на вулиці» (класний керівник групи СТВ-107 Мячкіна Людмила Анатоліївна) під девізом «Твоя безпека залежить від тебе» у формі усного журналу. Учні подорожували за сторінками журналу. Було розкрито два основні питання: безпека вдома та безпека на вулиці. Учні із зацікавленістю складали асоціативний кущ до слова вогонь, грали в гру «Шифрувальник», гру «Так чи ні», гра «Поет ти, може, і нездібний та знати правила  потрібно», а також було проведено роботу в парах. Опрацювали правила поведінки під час пожежі, правила поведінки із газом,  правила поведінки зі незнайомцями. Учні разом із викладачем проаналізували багато життєвих ситуацій і розробили дії в тій чи іншій ситуації. Розроблено пам’ятку безпечної поведінки вдома та на вулиці. Було ще розглянуто правила поведінки на вулицях і дорогах в зимовий період, правила поведінки на кризі та про ожеледицю.

На годині спілкування було розглянуто питання і про логдаун.

Під час спілкування з учнями була опрацьована пам’ятка  профілактики інфікування та поширення коронавірусу, змодельовані можливі життєві ситуації та розглянуті такі питання:

– Як знизити ризик інфікування?

– Як захистити інших від інфікування?

– Чи варто надягати медичну маску та коли її використання необхідне?

– Як правильно надягати, використовувати та утилізувати маску?

– Як залишитися здоровим під час подорожі?

– Безпека харчових продуктів.

Знання правил безпеки – запорука здоров’я.

  І на завершення учні ознайомлені із змінами до ПДР, які затверджені постановою Кабінету Міністрів  від 11.11. 2020 р. № 1105. Зміни стосуються водіїв, пасажирів, велосипедистів та пішоходів.

    Учні задоволені матеріалом, з яким познайомила Мячкіна Л.А.