ІІІ етап ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

22 грудня 2020 року в Харківській області відбувся ІІІ (обласний) етап ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. 

     Конкурс започаткований як загальнонаціональний захід і добре відомий не лише в Україні, а й за її межами. Щорічно він перетворюється на величезний творчий марафон, упродовж якого поціновувачі творчості Великого Кобзаря змагаються за звання найкращих. Участь у конкурсі спонукає творчу молодь шанувати мову й традиції свого народу, залучає молоде покоління українців до підвищення рівня мовно-літературної освіти як  в Україні, так і за її межами.

     У цьому році  конкурс уперше пройшов у режимі онлайн. Переможці ІІ етапу мали змогу виконувати творчі завдання, не виїжджаючи за межі району чи міста.  

     Учасники конкурсу мали продемонструвати здатність до критичного мислення, творчі здібності, належне володіння художнім словом, грамотність.

     Результати конкурсу серед поціновувачів Шевченкового слова буде оголошено згодом, після роботи журі, а переможці матимуть можливість представити наш ліцей на загальнодержавному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.