Карантин не перешкода для подорожей !

Віртуальна екскурсія, учасниками якої, у супроводі дорослих, стали старшокласники трьох районів з Лозівської загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів №7, Комунального закладу «Катернівський ліцей», Панютинської загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів, Барвінківського професійного аграрного ліцею, Комунального закладу  «Кегичівський ліцей» виявилася незвичайною та пізнавальною.

Організувати цей захід пообіцяли підліткам ще 10 грудня 2020 року юристи центру та запрошений, але, на жаль відсутній представник Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини, під час спілкування у такому складі з нагоди Дня прав людини.

Екскурсію у світ повноважень, напрямків роботи, завдань та покладених обов`язків проводив начальник відділу регіонального представництва в  східних областях – Регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Харківській області Кузьменко Сергій Леонідович та Регіональний координатор взаємодії  з громадськістю уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Полтавській Області Яковенко Віра Сергіївна.

Сергій Леонідович спочатку розповів про відомих політичних діячів – правозахисників таких як: Елеонора Рузвельт, Махатма Ганді, Андрій Сахаров, Мартін Лютер Кінг, Нельсон Манделла, портрети яких знаходяться в офісі; про структуру Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини, напрямки його роботи , привів приклади своєї практичної діяльності.

Віра Сергіївна продемонструвала презентацію та під час неї продовжила розповідь про Національний Превентивний Механізм ту складну та напрочуд важливу роботу, якою займаються в різних областях уповноважені державою особи – представники Секретаріату Уповноваженого Верховної  Ради з прав людини, координатори, монітори, волонтери.

Діти дізнались що саме слід віднести до місць несвободи, в яких умовах там іноді проживають люди , яким чином і хто може захистити інтереси та права цих людей.

Наприкінці цієї екскурсії – розповіді її учасники переглянули дуже непростий ролик: «Люди – не консерви»