Міжнародний день миру

Хай літають завжди журавлі,        

Колоски видзвонюють налиті,        

Ми за те, щоб мир був на землі        

Для усіх дітей на цілім світі.        

                              О.Пархоменко

21 вересня в Україні та в усьому світі  відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні МИР в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на нашій рідній землі. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина.

З метою ознайомлення з історією започаткування цього свята; формування в учнів розуміння єдності та цілісності України. Привернути увагу здобувачів освіти до проблеми мирного співіснування на Землі, необхідності згуртування людства для досягнення миру; наголосити на важливість принципів, закладених в Декларації Генеральної асамблеї ООН про право народів на мир; формувати негативне ставлення до агресії, зла, ненависті; виховувати почуття взаємоповаги, толерантності, гуманності був проведений виховний захід «Принеси мир в Україну!».

Нам, українцям, як ніколи, потрібно усіма силами боротися за мир, щоб  завжди світило тепле, ясне сонечко, щоб небо було завжди чисте та голубе, щоб завжди були посмішки на обличчях у людей.