Національна символіка України

Національні символи – це свідчення високого духу нашого народу, його історичних прагнень, унікальності, своєрідний генетичний код нації.

Символіка – своєрідна візитна картка країни. Історично склалося так, що кожна країна має свої Державні та народні символи.

На сьогоднішній годині спілкування в нас була нагода поговорити про значення державних символів України та їх вплив на виховання патріотичних почуттів у молодого покоління. Один із основних державних символів України – національний герб, який має глибоке історичне значення.

Тризуб – символ сили, державності та незалежності. Він не лише відображає багату історію українського народу, але й має потужний психологічний вплив на громадян. Поява тризуба на гербі України викликає українців до почуття гордості за свою країну та стимулює прагнення до її процвітання, захисту та волі.

Під час години спілкування, здобувачі освіти пройшли інтерактивні вікторини «Державні та народні символи України». Ці активності допомогли краще зрозуміти значення символів для нашої країни та її народу.

Наша свята земля, рідна оселя, солов’їна мова, невмируща пісня, червона калина і все, про що ми говорили, – наша Батьківщина, Україна. Тож любімо, шануймо, бережімо її та будьмо гідними синами і доньками.