Наші випускники – наше майбутнє!

Швидко плине час: тільки-но були першокурсниками, а вже відлітають у самостійне життя наші здобувачі освіти, випускники Барвінківського професійного аграрного ліцею. Більшість з них залишились вірними обраній професії і знайшли своє місце у галузі харчової промисловості та сільськогосподарського виробництва  на підприємствах різних форм власності.

Отримані під час навчання знання в Барвінківському професійному аграрному ліцеї  – це лише перший крок для побудови успішної кар’єри. Здобувачі ліцею не збираються зупинятися на досягнутому, розуміючи, що сучасні технології потребують постійного особистого розвитку, бажають вдосконалювати свої знання та навички вже в закладі вищої освіти

Успішні випускники Барвінківського професійного  аграрного ліцею – наша гордість! Особливо приємно це відзначити, коли вони повертаються до рідного ліцею, щоб поділитися своїми здобутками з учнями й викладачами.

Дорогі випускники! Вітаємо Вас з  випускним, бажаєм світлих і великих очікувань, грандіозних і перспективних планів на доросле життя, впевненості в собі і підтримки близьких, вірного щастя і доброї удачі в самостійний шлях.