Онлайн-зустріч до Дня захисників та захисниць України

На передодні свята Дня захисників та захисниць України  в Барвінківському професійному аграрному ліцеї був проведений онлайн – захід на платформі ZOOM.

          До нас завітав з розповіддю про себе старший солдат Пісковський Олександр, старший оператор протитанкового відділення протитанкового взводу механізованого батальйону.

          Олександр наголосив,що Військовослужбовець – професія для сильних духом. Бути військовослужбовцем непросто. Добре, якщо в світі панує мир, але якщо виникає будь-який конфлікт, військовій людині доводиться брати в руки зброю, і не  кожен психологічно готовий до цього. Цим відважним   людям завжди були притаманні такі риси, як дисциплінованість, відданість, вірність своєму обов’язку й присязі, а також патріотизм. Вони повинні бути готовими в будь-який момент стати на захист свого народу та країни. Військовослужбовцям часто доводиться ризикувати своїм здоров’ям, а іноді й життям.
          Життя військового повне стресів та емоційних потрясінь. Адже ситуації, в яких вони опиняються, бувають різними. Але обрати такий фах — значить мужньо терпіти різні проблеми, життєві негаразди. Це те, що змушує виконувати обов’язки, зразково поводитися і гордо нести звання захисника своєї країни.