ПОСВЯТА В КУХАРІ ОНЛАЙН

20 жовтня кухарі всього світу відзначають своє професійне свято – Міжнародний День кухаря. Десятки тисяч страв створила за свою історію світова кулінарія. Від покоління до покоління передавали люди досвід приготування їжі. Вони дбайливо зберігали всі традиції, пов’язані з їжею, розуміючи, що їжа – основа життя, здоров’я і благополуччя, а процес її приготування – це справжнє мистецтво!

З нагоди цього свята щороку в нашому ліцеї  влаштовувалися символічні випробовування для наших першокурсників, з метою виявлення самих здібних і вправних майбутніх кухарів.

Не зважаючи на перехід до дистанційної форми навчання, майстром виробничого навчання групи КК-208 Тетяною Гайдаш та класною керівничкою Інною Псялигою і цьогоріч 20 жовтня було організовано кулінарний квест та проведено годину спілкування онлайн, які було присвячено Міжнародному Дню кухаря.

Розпочати  проходження кулінарного квесту можна було перейшовши за посиланням https://learningapps.org/display?v=pv6y3kj5320  На здобувачів освіти чекали завдання з сортування спецій і прянощів, встановлення послідовності операцій при механічній кулінарній обробці овочів та проходження фінального тестування, яке містило запитання про рідний ліцей, його працівників та загадки. Успішне проходження одного тесту закінчувалося привітаннями та посиланням на наступний.

Результатом проходження квесту був Диплом про присвоєння почесного звання «Здобувач освіти з професії «Кухар» Барвінківського професійного аграрного ліцею», який можна було завантажити собі на пристрій.

В Барвінківському професійному аграрному ліцеї здобувачі освіти перетворюють захоплення кулінарією у свою професію, опановують знання, які допоможуть займатися тим, що подобається кожному.  Нехай кожен класичний рецепт перетворюється на шедевр, а кожна нова ідея призведе вас до успіху, адже ідеї в нашій професії дарують тільки позитивні емоції!

Добре, що наша спеціальність – з тих, які дарують радість. Зі святом!