Позаурочний захід «Merry Christmas!»

Коли приходить зима, випадає перший сніг та наступають морози, ми неодмінно починаємо чекати та готуватися до Новорічних та Різдвяних свят: заздалегідь купуємо подарунки, продумуємо як і з ким будемо святкувати.

    Зимою свят й справді чимало. А віднедавна і 25 грудня теж є в Україні офіційним святковим вихідним днем. Цього дня відзначають Різдво Христове за григоріанським календарем у більшості країн світу. Для нас же ця дата досить нова й незвична. А от як 25 грудня святкують Різдво у Великобританії розповіла викладачка англійської мови Анна Данильченко на позаурочному заході «Merry Christmas!».

     Здобувачі освіти (гр.КК-206, КК-207 та СТВ-108) поринули в атмосферу цього грандіозного свята і дізналися про звичаї, обряди та традиції святкування Різдва Христового у країні, мову якої вони вивчають. А також із задоволенням взяли участь у вікторині «Christmas Quiz». Було багато інформації про традиційне різдвяне меню британців, що дуже зацікавило здобувачів освіти, які навчаються за професією «Кухар. Кондитер».

     Захід завершився на веселій ноті у передчутті цікавих та приємних моментів від Новорічних та Різдвяних свят!