Протидія кібербулінгу та кібергрумінгу в Україні

 З Первомайським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбулася Zoom конференцію на тему: Протидія кібербулінгу та кібергрумінгу в Україні зі здобувачами освіти Барвнківського професіного аграрного ліцею, Лозівщини, Близнюківщини, Кегичівщини  та пройшли інтерактивну гру-квест «LIKE або DISLIKE»

  Чи можна писати в приватні повідомлення незнайомцям інформацію про своє місце проживання, чи вірним є твердження що додавати в друзі та спілкуватися онлайн можна лише з тими, кого  знаєш в реальному житті?

На ці та інші питання під час заходу на тему: «Протидія кібербулінгу та кібергрумінгу в Україні», організованого центром, відповідали учні професійно-технічного училища № 60 (смт. Кегичівка), Лозівського центру професійної освіти Барвінківського професійного-аграрного ліцею. 

Фахівець центру, Анастасія Кушнір, за допомогою презентації розповіла про види кібербулінгу, згадала про флеймінг, харасмент, кіберпереслідування, хепіслепінг, кібергрумінг та для закріплення отриманих знань показала учасникам відеоролик  «Будьте пильними» про історію школярки, яка потрапила в ситуацію кібергрумінгу.

Олександр Пісковський, завідувач сектору «Барвінківське бюро правової допомоги», розповів про безпечний Інтернет та соціальні мережі та провів інтерактивну гру-квест «LIKE або DISLIKE». Учасники заходу активно відповідали на питання та ділилися своїми реальними життєвими історіями користування мережею Інтернет та показали високі знання та уміння в цьому питанні.