Тиждень безпеки дорожнього руху

Твій друг – безпечний рух

 

          Життя – це найдорожчий скарб. Та ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров’я берегти. В цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним. Та насправді це не так, мить – і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватись.
          Тому традиційно в нашому ліцеї проводиться тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю здобувачів освіти  та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.

         В рамках тижня класними керівниками та майстрами в/н були проведені тематичні уроки та бесіди в онлайн режимі на тему «Правила для пішоходів», «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів», «Безпека дорожнього руху – це життя!» з використанням відеопрезентацій.

         Проведення Тижня безпеки дорожнього руху показало, що здобувачі освіти достатньою мірою знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом. Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху.

3