Тижднень права.

З 07 по 11 грудня 2020 року у Барвінківському професійному аграрному ліцеї проводився Всеукраїнський тиждень права, мета якого ‒ підвищення ролі правової освіти серед зобувачів освіти, виховання поваги до закону і прав людини.

Протягом тижня викладачем історії та права М.В. Кіяшко були проведені цікаві і змістовні онлайн заходи: Перегляд відео на тему «Вирішення конфліктів мирним шляхом. Поради від поліції». Відкрита трибуна «Як  не стати  жертвою  злочину? Запитання та  відповіді». Година спілкування, бесіда  на правову тематику всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.Тест з правознавства “ Кращий правознавець”  Онлайн зустріч представниками Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги на тему «Святкуємо День Права разом. Конкурс на кращий малюнок на тему «Україна – правова держава».

Подібні заходи підвищують зацікавленість здобувачів освіти у вивченні правознавства, розширюють правові знання учнів, формують уміння співвідносити норми моралі та права, застосовувати правові знання в повсякденному житті.