Толерантність в сучасному світі

«Толерантність в сучасному світі» Сьогодні спостерігається різноманіття випадків нехтування в сучасному суспільстві загальнолюдськими цінностями, порушення прав людини, особливо соціальних вразливих категорій населення та дітей у різних сферах життя, прояви нетолерантного ставлення до дитини у сім’ї, між дітьми та іншими учасниками освітнього процесу в закладах освіти, осередках дитячого дозвілля тощо.

Тому у рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (до 16 листопада) та з метою формування в учнів активної життєвої позиції, суть якої полягає не стільки в тому, щоб терпіти чужий спосіб життя, поведінку, звичаї, почуття, думки, ідеї або вірування, але охоче визнавати та приймати поведінку, переконання і погляди інших людей, які відрізняються від своїх власних, було проведено годину спілкування «Толерантність в сучасному світі».

Година спілкування пройшла під девізом “Всі – ми різні , всі ми – рівні”. Вона була спрямована на ознайомлення учнів з поняттями «толерантність» та  «толерантна людина», виховання дружних відносини між людьми, розвивати почуття емпатії, терпіння, доброти та поваги один до одного. Виховати розуміння необхідності реалізації принципів толерантності в суспільстві, потребу злагоди, повагу до інших людей, їхніх думок, дотримання своїх переконань і визнання такого ж права за іншими.