укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХIВ НОВИН
< >
НОВИНИ » Ці грізні роки в нашій пам’яті завжди
06.03.2020
«Сьогодні свято у дівчат»
05.03.2020
«Привітання викладачів-пенсіонерів з 8 Березня»
27.02.2020
Засідання методичної комісії
21.02.2020
Поетапна кваліфікаційна атестація
21.02.2020
«Сильна мова – успішна держава»
Ці грізні роки в нашій пам’яті завжди

Страшна і кривава була Друга світова війна – найжорстокіша з війн в усій історії людства. Втягнувши у свій кривавий мир майже всі народи світу, вона принесла на нашу землю страшні руїни, знищила неоцінені скарби, які людство накопичувало багато століть.

     9 травня – День Перемоги – свято і світле, і сумне одночасно. З одного боку, наша армія здобула перемогу, звільнила нашу країну. Але все це дуже дорогою ціною – мільйонів життів, річок сліз і безліччю покалічених доль. Подякувати ветеранам – живим і померлим – за їхній подвиг у день 9 травня – найменше, що ми можемо зробити.

       Напередодні свята в Барвінківському професійному аграрному  ліцеї кожна  навчальна група  виготовила тематичні стінгазети, а класні керівники разом із майстрами в/н  провели урок пам’яті «Ці грізні роки в нашій пам’яті завжди».

     Керівник гурткової роботи Кіяшко А.В. разом з учнями груп КК-206 та КК-205 провели у музейній кімнаті  урок мужності  «Я пам’ятаю, я пишаюсь», на якому поділилися спогадами, які зібрали у  своїх  рідних про важкі часи війни, про незабутній подвиг солдат, які ціною свого життя врятували світ від фашизму, про  нелегке життя в тилу. Учні-читці   декламували  вірші, присвячені 9 травня. Пройняті смутком вірші дали змогу учням поринути в важку епоху війни.

У бібліотеці було організовано  тематичну виставку документів та художньої літератури  воєнних років .

Також члени Ради учнівського самоврядування взяли участь у покладанні квітів до пам’ятного знаку «ТАНК» на честь загиблих у війні та вшанували пам’ять хвилиною мовчання.

ПОШУК ПО САЙТУf3
f3
f3
ped
Фанки Лайн 
© 2007 ""