укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХIВ НОВИН
< >
НОВИНИ » Тиждень фізики та астрономії
06.03.2020
«Сьогодні свято у дівчат»
05.03.2020
«Привітання викладачів-пенсіонерів з 8 Березня»
27.02.2020
Засідання методичної комісії
21.02.2020
Поетапна кваліфікаційна атестація
21.02.2020
«Сильна мова – успішна держава»
Тиждень фізики та астрономії

Відповідно до річного плану роботи ліцею та з метою розширення знань учнів з предмету, активізації позакласної роботи та роботи з обдарованими і здібними учнями  з 08 квітня по 12 квітня 2019 року викладачем фізики Мячкіною Л.А. було  проведено тиждень фізики та астрономії під девізом «Мільйони людей бачили, як падають яблука, але тільки Ньютон запитав чому. Бернард Барух».

До проведення заходів, які сплановані в рамках Тижня фізики, були залучені учні всіх груп ліцею.

    Тиждень проходив цікаво та весело. Кожен день був насиченим, адже кожного дня проводились різноманітні конкурси, де учні активно приймали участь. Тиждень розпочався з перегляду презентацій: про Всесвіт, вчених-фізиків, відкриття в галузі фізики, застосування фізичних законів на практиці, космонавтика в Україні, космічні перегони.

  Дні були насиченими, оскільки окрім уроків учні брали участь у конкурсах. Впродовж тижня проводились інтелектуальні заходи, конкурси, турніри, а також  активом гуртка випущено стіннівку  на тему «З Днем космонавтики» та інші.

   Викладач фізики  разом з учнями створили лепбук на тему «Космос».

Матеріалу зібрано дуже багато: це і загадки, ігри, вірші, перші космонавти, кросворди, лабіринти  та ще багато, багато цікавого матеріалу про космос.

  У групі КК-205 було проведено захід  «Зустріч шанувальників фізики», переможцем став Обушко Олександр, а у групі КК-206 – інтелектуальна гра «Найрозумніший» - переможцем – Шлома Даніель. Вони нагороджені солодощами.

 В четвер, 11 квітня 2019 року, проведено турнір «Юний фізик». Змагалися учні першого курсу. Під час проведення турніру нестандартно  пройшов конкурс дослідів, де учні надували гумову кульку, клали яйце в прісну воду, а потім - в солону. А яким цікавим був конкурс «Шерлок Холмс».

Переможцем в турнірі стала група СТВ – 106. Учні нагороджені солодощами.

         В понеділок,15 квітня 2019 року, було проведено цікавий фізичний  квест «Ключ до знань». Учні рухалися по 10 станціях, кожна по-своєму була цікава. У проведенні квесту брало участь 4 команди. Переможницею стала команда 3 курсу групи СТВ- 104.  Переможців  квесту нагороджено  призами, а учасників квесту – солодощами.

 

ПОШУК ПО САЙТУf3
f3
f3
ped
Фанки Лайн 
© 2007 ""