укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХIВ НОВИН
< >
Нові надходження
06.03.2020
«Сьогодні свято у дівчат»
05.03.2020
«Привітання викладачів-пенсіонерів з 8 Березня»
27.02.2020
Засідання методичної комісії
21.02.2020
Поетапна кваліфікаційна атестація
21.02.2020
«Сильна мова – успішна держава»
Нові надходження

Передплата періодичних видань на 2018р.

Наш ліцей передплачує 10 найменувань періодичних видань.

Бібліотекар ліцею намагається швидко і оперативно доводити потрібну інформацію, проводячи огляди фахових періодичних видань на допомогу керівнику, викладачу-предметнику, майстру виробничого навчання, класному керівнику, методисту, психологу, вихователю, бухгалтерії.

1.    Профтехосвіта. Журнал №1 для профтехосвітян і для тих, хто творить майбутнє країни. Досвід роботи, інноваційні технології.

     Виходить за сприяння Національної академії педагогічних наук України.

2.    Професійно-технічна освіта. Науково – методичний журнал. Методика навчання, розробки уроків, наукові праці. Схвалено вченою радою Інституту професійно-технічної освіти НАПН України.

3.    Практикум управління закладом освіти. Журнал робочих ситуації для директора школи. Тематичні випуски - «Пожежна безпека», та «Оплата праці у запитаннях і відповідях».

4.    Інформаційний збірник та коментарі МОН. Офіційне видання МОН України.

5.    Офіційний вісник України. Єдине повне офіційне видання, що вміщує усе поточне законодавство усіх гілок влади України та міжнародні угоди, ратифіковані Україною.

6.    Освіта України. Офіційне видання МОН України, широке коло освітніх питань.

7.     Урядовий кур’єр. Державне життя України.

8.    Слобідський край. Головна газета Харківщини.

9.    Вісті Барвінківщини.  Газета районної ради та РДА

10. «Бухгалтерія: Бюджет»+»Зарплата та кадрова справа». Професійне видання для бухгалтерів бюджетної сфери. Максимальна оперативність, професійні консультації фахівців редакції та офіційних органів з усього спектру питань, що вкрай необхідні бухгалтерам бюджетних закладів та організацій: бухгалтерський та податковий облік в бюджетній сфері, складання всіх видів звітності, трудові відносини та оплата праці, надання платних послуг, кошториси, індексації, закупівлі за державний кошт, кадри та юридичні питання. До кожного нормативного документу - коментар редакції . Ґрунтовні  відповіді на запитання читачів.

Запрошуємо до бібліотеки для ознайомлення з педагогічною пресою і бажаємо приємного читання.


ПОШУК ПО САЙТУf3
f3
f3
ped
Фанки Лайн 
© 2007 ""