укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХIВ НОВИН
< >
ВИХОВНА РОБОТА.
06.03.2020
«Сьогодні свято у дівчат»
05.03.2020
«Привітання викладачів-пенсіонерів з 8 Березня»
27.02.2020
Засідання методичної комісії
21.02.2020
Поетапна кваліфікаційна атестація
21.02.2020
«Сильна мова – успішна держава»
ВИХОВНА РОБОТА.

     Виховна робота в Барвінківському професійному аграрному ліцеї здійснюється згідно з планом роботи навчального закладу на рік та планів виховної роботи навчальних груп, гуртків, секцій та бібліотеки.

Виховна робота спрямована на формування в учнів особистих рис громадянина України, розвиток духовності, моральності, художньо-естетичної, трудової, екологічної культури, виховання поважного ставлення до родини, формування здорового способу життя, на профілактику СНІДу, тютюнопаління та вживання алкоголю, збереження психічного здоров’я учнів.

В навчальному закладі створено Раду учнівського самоврядування. За ініціативою Ради учнівського самоврядування та під її керівництвом проходять учнівські збори, державні та традиційні свята, ярмарки, КВК, виставки,  інтелектуальні марафони, конкурси, пізнавальні ігри, олімпіади, турніри, спортивні змагання, естафети, агітація за здоровий спосібжиття, зустрічі зі спеціалістами з профілактики негативних явищ.

В ліцеї працюють 12 гуртків: патріотичний, вокальний, танцювальний, предметні гуртки, технічної та декоративно-прикладної творчості, 4 любительських обєднань, спортивні секції.

В цілому позаурочною роботою охоплено 88% учнів.

Учасники художньої самодіяльності за останні 3 роки займали призові місця у обласних оглядах-конкурсах  художньої самодіяльності серед ПТНЗ області.

 

ПОШУК ПО САЙТУf3
f3
f3
ped
Фанки Лайн 
© 2007 ""