“Україна – це я”

Україна – це слово з великої літери. Україна – це земля, на якій я народився і живу, це земля моїх дідів і прадідів, які прагнули до свободи й кращого життя. Ми живемо у найкращій країні у світі – Україні. Це вільна і єдина країна. Блакитні моря, родючі поля, все це є у нас на Україні!

Тут живуть люди, яких я люблю. Тут моя сім’я, могили моїх близьких. Україна – моя Батьківщина. І я її люблю, погану і красиву, злиденну або багату.

  Я не перестаю захоплюватися тією природою, яка є на Україні. Великі і владні гори в Карпатах, широкі поля і ліси, моря, які омивають наші береги. А яке саме в Україні блакитне небо – здається можна в ньому потонути – розчиниться. А колосисті поля пшениці – це ж взагалі невимовна краса. Саме з цієї принади і був народжений прапор нашої країни – синє чисте небо та жовті поля пшениці.

 Ці пейзажі рідні і такі дороги всім нам. Навіть у великих містах України, де здавалося б одні багатоповерхівки і дороги, є чудові куточки природи. Наприклад, річка Дніпро – найбільша річка на Україні і тече в багатьох населених пунктах. Набережні які з видом на річку самі красиві і чудові.

 А скільки у нас є визначних пам’яток. Не один день потрібно провести в столиці України – Києві, що б все обійти і побачити красу міста. Де тільки там можна побувати на площі Незалежності, у Києво-Печерській лаврі, в ботанічному саду, у гідропарку, на ВДНГ і навіть піднятися на фунікулері. Помилуватися Софійським собором, збудованим ще Ярославом Мудрим, гуляти по Маріїнському парку, де знаходиться резиденція Президента України — Маріїнський палац, а поруч стоїть будівля Верховної Ради. І це тільки одне місто і таких красот, пам’ятників, соборів і парків можна побачити в багатьох населених пунктах.

Ми їздимо по закордонах шукаємо гарний відпочинок, а то що оточує нас навіть не помічаємо. А варто лише на мить озирнутися і розумієш що Україна – це велика країна з великими перспективами і можливостями, потрібно тільки підтримувати її в такий складний період і ми зможемо ще більше пишатися нашою батьківщиною.

Україна – це я і все те, що мене оточує. Я люблю її такою яка вона є – тому що ми одне неподільне ціле інший мені батьківщини не треба!

                                                          З повагою Презедент учнівського

самоврядування Віталій Каплуновський..