УКРАЇНСЬКІ ВИШИВАНКИ – НАЧЕ РАЙДУГИ СВІТАНКИ

День вишиванки — всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.

Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті.

20 травня здобувачі освіти та викладачі нашого ліцею із задоволенням долучилися до свята. Ліцей замайорів різнобарвними візерунками української вишивки.

Класні керівники провели години спілкування з учнями «Вишиванка – символ Батьківщини», « Чарівна краса вишиванки», де акцентувалась увага на тому, яке значення у наші дні має вишиванка. Вишита сорочка – це символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються і місця, де проживають.

Викладачка Казьонна М.В. провела відкритий захід «Вишиванка – дзеркало народної душі». Марина Валеріївна розширила уявлення про вишиванку, як вид мистецтва, про значення вишиванки у житті українців, сприяла розвитку естетичного смаку та творчого мислення.

Після заходу була проведена квест-гра: «УКРАЇНСЬКІ ВИШИВАНКИ – НАЧЕ РАЙДУГИ СВІТАНКИ».

Квест-гра до Дня Вишиванки проводилась з метою розвивати пізнавальну активність здобувачів освіти у процесі спільної діяльності, сприяти розвитку згуртованості учнівського колективу.

Команди здобувачів освіти створили свій орнамент, використовуючи основні кольори вишиванки, згадали українські пісні, розповідали вірші.

Проведення такого свята продемонструвало, що учні разом із викладачами відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв і традицій свого народу.