Урок присвячений пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр.

Традиційно, в четверту суботу листопада, в Україні відзначають пам’ятний день жертв Голодомору 1932-33 років.

        23 листопада 2020 року в Барвінківському професійному аграрному ліцеї було проведено урок   присвячений пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр.
           Мета заходу: поглибити знання здобувачів освти про Голодомор 1932-1933 рр., його причини та наслідки; виховувати почуття стурбованості кожного долею невинних жертв; навчати сприймати чужу біду, чужий біль як свої власні; сприяти пробудженню бажання вивчати історію своєї держави, берегти її традиції, уболівати за майбутнє країни.
Хвилиною мовчання та горінням свічок згадали закатованих голодом жертв геноциду Українського народу.

            Сьогодні ми згадуємо страшну сторінку нашого народу – Голодомор 1932-1933рр. Ця трагедія забрала життя мільйонів наших земляків. В українських селах від голоду помирали і дорослі, і діти. Документальні факти, спогади та віршовані рядки про Голодомор,  розповіли  одну історію з життя – це історія дівчинки Ганни Неласої. Дівчинка побачила на власні очі, що таке голодна смерть. З рядків її розповіді викликали сльози, а ще сум, біль, співчуття до очевидців тих подій. Розуміння, співчуття свідчать про те, що підростаюче покоління усвідомлює весь страх тих подій.

       Звертаючись до здобувачів освіти кл. керівник Альона Володимирівна Кіяшко, закликала всіх зберегти пам’ять про трагічні сторінки історії нашої держави для майбутніх поколінь та запалити свічку пам’яті 28.11.2019 року.