Уроки технологій

Стрімкий розвиток технологій змінює світ у бік інформатизації та відкритості, що обумовлює заміну традиційних способів діяльності на способи мислення, уміння виявляти творчість та ініціативу у нових умовах, оцінювати ризики та брати відповідальність за прийняті рішення.
На уроках технологій здобувачі освіти розвивають індивідуальність та критичне мислення, розкривають свій творчий потенціал, саморозвиваються, розширюють знання про технології і технологічну діяльність як основний засіб проектної, дизайнерської, творчої, підприємницької та інших видів сучасної діяльності людини.
Творчість – це прекрасно. Таке заняття здатне дарувати прекрасні емоції. Крім того, воно розвиває творчі здібності будь-якої людини. Настала весна, а це означає те, що прийшов час робити красиві весняні вироби. Для їх виготовлення можна використовувати будь-які матеріали.
8 березня – це свято, якого з нетерпінням чекають і дорослі, і діти. Мами та бабусі, тітки та сестри отримують привітання, подарунки, листівки і сюрпризи на Міжнародний жіночий день.
Так і здобувачі освіти ліцею на уроках технологій не лишилися осторонь та спеціально до свята весни підготували подарунки для свої близьких.