Психологічні поради

Блог Приходько Л.

 

Заходи профілактики під час карантину, пов’язаного із поширенням вірусної інфекції

1111111.jpg

  • Джерело вірусу – людина і лише людина. Чим менше контактів з людьми, тим менше шансів захворіти. Уникайте місць масового скупчення людей. Намагайтеся якнайменше перебувати поряд із людьми, які хворіють на застуду, мають нежить або кашель. Якщо захворіли ви, то тримайте дистанцію поруч з іншими, щоб вберегти їх від хвороби.

  • Захворіли – лишайтеся вдома.  Грип швидко передається іншим, тож ваше перебування в людних місцях сприятиме поширенню інфекції.

  • Прикривайте ніс та рот. Під час кашлю та чхання грип розповсюджується особливо швидко. Прикрийте серветкою органи дихання – це знизить ймовірність передачі інфекції іншим.

  • Мийте руки. Руки хворого – джерело вірусу не менш значуще, ніж рот і ніс. Мийте руки часто, ретельно, постійно носіть із собою вологі дезінфікуючі гігієнічні серветки.

  • Намагайтеся не торкатися обличчя. Очі, рот та ніс для мікробів, як вхідні двері. На руках дуже багато мікробів та торкаючись ними обличчя ви збільшуєте їх ні шанси потрапити в організм.

  • Привчіть себе до корисних звичок. Ретельно очистіть та продезінфікуйте поверхню, до якої часто торкаєтеся вдома, на роботі або в навчальних закладах. Це особливо важливо, якщо в приміщенні перебуває хворий.

  • Провітрюйте та дезинфікуйте приміщення та поверхні, до яких часто торкаєтеся вдома, на роботі або в навчальних закладах.

  • Стежте за достатньою кількістю сну, будьте фізично активними, уникайте стресу, пийте багато води та харчуйтеся поживною їжею.

  • Гуляти на свіжому повітрі можна скільки завгодно, тримаючи відстань від інших людей. Підчепити вірус під час прогулянки практично нереально.

 


 

ЧИМ ЗАЙНЯТИСЯ ВДОМА ПІД ЧАС КАРАНТИНУ:

 

* Зайнятися самоосвітою в інтернеті; 

* передивитись культові фільми;

* прочитати нову книгу;

* прогулятися віртуальними музеями;

* почати вчити нову мову;

* зробити генеральне прибирання;

* зайнятися своєю зовнішністю;

* скласти список цілей;

* освоїти новий рецепт;

* нарешті виспатись.

Поради батькам під час карантину: https://www.youtube.com/watch?v=lquroCwtHrA

222222.jpg

Поради психолога: Професійне вигорання педагогів під час карантину.

https://www.youtube.com/watch?v=QluRf6Zc5Eg