Хай міцніє і процвітає наша держава, бо ми – непереможні!

Милосердя…це слово, до якого ми  останнім часом звертаємося все частіше. Чому? Тому, що наше суспільство втомилося від грубощів, несправедливості, жорстокості та черствості душ людських. Адже ще з давньоруських часів благодійність завжди була в традиціях нашого народу. На сьогодні достатньо широкий розвиток в Україні отримав волонтерський рух. Волонтери допомагають збирати кошти, одяг, їжу, медикаменти на потреби ЗСУ та допомагають переселенцям, які втратили свої домівки.                                         

Наш ліцей – це дружня, велика сім’я, в якій  панує добро, взаємоповага та взаємодопомога. Враховуючи реалії сьогодення, здобувачі освіти, викладачі, працівники завжди  активно долучаються до волонтерського руху.                                                                          Від початку повномаштаного вторгнення,   Барвінківський професійний аграрний ліцей приймає активну волонтерську участь для захисників ЗСУ. Намагаємося регулярно нашим навчальним закладом долучатися до донатів на різні потреби нашим військовим на передову. Одним з таких зборів були зібрані кошти для допомоги бойовим підрозділам Національної Гвардії України для придбання мобільних зарядних пристроїв.                     

Дякуємо усім, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини! Дякуємо, що бережете рідну країну від ворога! Мирної України нам усім, злагоди та щасливого майбутнього! Хай міцніє і процвітає наша держава, бо ми – непереможні!