ХХІ Всеукраїнський радіо-диктант

9 листопада ми відзначаємо велике свято – День української писемності та мови.
Народна мудрість стверджує: скільки знаєш мов, стільки разів ти людина. Але без рідної мови жодна людина не здатна повноцінно почувати себе частиною власного народу, його історії та культури. «Мова – це душа народу, а народ без мови – не народ», – говорив Володимир Сосюра.

З нагоди святкування Дня української писемності та мови було взято участь у ХХІ Всеукраїнському радіо-диктанті, темою якого була «Природа і соціальна дистанція», що є особливо важливими проблемами нашого часу. Після проведення диктанту здобувачі освіти ще довго дискутували з даної теми, а також обговорювали стан рідної мови в теперішньому суспільстві. Оскільки до написання радіо-диктанту приєднуються люди зі всієї України, зокрема з окупованих територій, а також з різних країн світу. Учні побачили всю багатогранність щирої української мови.

З гідністю і шаною ми маємо усвідомлювати велику вагу рідного слова й особисту відповідальність за нього перед минулим, сьогоденням і майбутнім. Отож, бажаю всім співвітчизникам утверджувати рідну мову, щоб цей нетлінний скарб служив єднанням між поколіннями, возвеличував Україну й українців.