Я — громадянин України!

Ми – Українці! Це звучить гордо. Нам пощастило народитися на мальовничій, щедрій та багатій землі.

З чого починається Батьківщина для нас? Що означає? З чим асоціюється? Напевно, з місцевістю, де народилися й росли, де минули найкращі, найщасливіші моменти життя, куди линемо у хвилини скрути. Наша Батьківщина завжди з нами, у найпотаємніших куточках нашої душі, вона зігріває й підтримує нас.

6 лютого 2024 року класні керівники ліцею провели години спілкування для своїх здобувачів освіти на тему: «Я громадянин своєї держави».

Український народ мудрий і добрий, чесний і працьовитий, велелюбний і сміливий. Кожна людина – це патріот своєї держави, її свідомий громадянин. Ми живемо не просто кожен сам по собі, а в одній державі, вільній і незалежній Україні, в суспільстві, де є свої закони, традиції, своя історія, культура, український менталітет, своя мова і своя правда. Ми громадяни і патріоти України. Так, щоб бути свідомим громадянином треба над собою працювати, виробляти у собі високі риси характеру, специфічно мислити, займати активну життєву позицію щодня, прагнути бути взірцем для інших.