З 23 листопада по 27 листопада 2020 року був проведений тиждень хімії, біології і екології

Хімія, біологія і екологія – одні з найцікавіших і найблагородніших предметів навчального курсу, тому предметний тиждень – це свято творчого, нестандартного підходу до навчання та виховання здобувачів освіти.

Мета даного заходу –  виховати екологічну свідомість, вести здоровий спосіб життя, почуття колективу та вміння працювати в команді; узагальнити і розширити знання учнів з хімії, біології і екології, розкрити їх значення в житті людини та довести необхідність вивчення дисциплін; виховати дбайливе ставлення до природи; формувати практичні вміння і навички; сприяти екологічному вихованню учнів, свідомому ставленню до власного здоров’я; розвивати творче мислення, пам’ять, вміння логічно міркувати та робити висновки.

 Тиждень був спланований так, щоб завдання були цікавими, корисними і сприяли інтелектуальному та творчому розвитку здобувачів освіти.

 У рамках тижня був проведений конкурс на кращу газету, плакат, малюнок, загадки, ребуси, презентації  з хімії, біології і екології.

Переможницею цього конкурсу стала Крістіна Капустян (гр. КК-206)

В групі КК-208, була проведення конференція на тему: «Вплив куріння, алкоголю та наркотиків на нервову систему і поведінку людини».

Також в рамках тижня була проведена гра “Хімічні головоломки” серед здобувачів освіти I – III  курсів.

Перемогу у грі здобув Олексій Зубков (гр. СТВ-107)

Також в рамках тижня групі КК-206, було проведено  урок-конференцію на тему: «Вплив навколишнього середовища на організм людини»

Дуже цікаво проходив веб-квест “Біологічний всюдихід”.

В веб-квесті брали участь 2 команди, здобувачів освіти I – III  курсів. Команда «Логіка» (Крістіна П’янкова, Олексій Зубков, Дар’я Тітічко, Андрій Коцар) та команда  «Ескспромт» (Ліза Чепікова, Олександр П’янков, Олександр Нечипоренко, Крістіна Капустян).

 

При проходженні 8 зупинок, команда «Логіка», набрала 18 балів, а команда  «Ескспромт» набрала 26 балів.

Отже перемогу у веб-квесті отримала команда «Ескспромт», серед переможців якої:

Ліза Чепікова (гр.КК-207)

Олександр П’янков (гр. СТВ-107)

Олександр Нечипоренко (гр. СТВ-107)

Крістіна Капустян (гр. КК-206)

А також дуже вдало пройшла заочна Біологічна вікторина, в якій приймали участь здобувачі освіти I – III  курсів.  Для участі у вікторині здобувачам освіти надавалося посилання на перше завдання вікторини, після правильного проходження якого, вони отримували посилання на інше завдання.

Переможницею Біологічної вікторини стала Наталя Валько (гр. КК-208), набравши найбільшу кількість балів.

 

  Сценарій проведення тижня дав змогу залучити всіх учнів до участі в роботі. Були представлені до перегляду пізнавальні та документальні фільми з хімії та біології, які слугували ознайомленню  з основними принципами наукового пізнання навколишнього світу.

Увесь тиждень був насичений цікавими заняттями, зустрічами, вікторинами, змаганнями, конкурсами, що сприяло формуванню у здобувачів освіти природничо-наукового світогляду; формуванню вміння творчо й критично мислити, вільно спілкуватися з іншими людьми, захищати свою точку зору; сприяло виявленню й підтримці обдарованих учнів; підтримці та вихованню віри у свої сили у слабовстигаючих учнів; розвитку психологічних якостей особистості здобувачів освіти: ініціативності, волі, наполегливості, самостійності, зацікавленості предметами хімії, біології і екології.

А також батьки мали можливість побачити досягнення своєї дитини. 

Кожен здобувач освіти зміг проявити себе!

Переможці конкурсу будуть нагороджені солодкими подарунками!