Засідання методичної комісії майстрів в/н та викладачів ПТП

Сьогодення спонукає до винахідливості у всіх сферах діяльності, а освітян – до пошуку альтернативних та допоміжних можливостей викладання навчальної інформації. Одним з таких є створення навчального відеоконтенту.

Які інструменти використати? Як правильно створити та поділитися відеороликом?

Практичні поради та відповіді на ці питання було висвітлено на засіданні методичної комісії майстрів виробничого навчання та викладачів професійно-теоретичної підготовки у формі семінару-практикуму “Створення відеоконтенту до уроків з предметів професійно-теоретичної підготовки”, яке відбулося 29 листопада. 

Одним із альтернативних варіантів створення відео є графічний редактор Canva, можливості  якого продемонстрували майстри в/н Тетяна ГАЙДАШ та Сергій БИКОВ. Це безкоштовний додаток, який чудово підходить як новачкам у дизайні, так і досвідченим професіоналам. Сервіс дозволяє швидко і легко створювати класні колажі, креативне відео, презентації та інші візуальні матеріали.

Про особливості створення навчального відео за допомогою Microsoft PowerPoint розповіла викладачка Інна ПСЯЛИГА. Доповідачка продемонструвала процес створення відео та звернула увагу на налаштування, які можуть покращити відеоконтент.

Якщо бажаєте урізноманітнити навчальний процес, зацікавити здобувачів освіти та підвищити їх рівень знать, то вам ніяк не обійтися без створення і використання відеоконтенту.

Навчаємо-перемагаємо!