Завітайте до бібліотеки!

 

          Нарешті стартував новий навчальний рік! В той час, коли освітній процес відбувався в дистанційному форматі, всі ми втомилися від цифрових носіїв інформації, адже жоден гаджет не замінить шелест сторінок, аромат книги, відчуття затишку, які дарують нам друковані книжки. А їх в бібліотеці Барвінківського професійного аграрного ліцею аж 12500 примірників! Користуватися ними можна абсолютно безкоштовно.

Тут на здобувачів освіти з усіх професій чекають близько 10 тисяч підручників, Збірники та посібники, рекомендовані Міністерством науки та освіти. Забезпеченість підручниками з загальноосвітніх дисциплін для вивчення предметів 10-го класу становить 99%, а 11-го – 100%.

Для підготовки кваліфікованих робітників з професії «Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування», «Тракторист-машиніст с/г  виробництва»,  «Водій автотранспортних засобів» в бібліотека ліцею має в наявності 91% необхідних підручників. Для освітнього процесу майбутніх кухарів і кондитерів – 60%, а для здобувачів освіти з професії «Оператор комп’ютерного набору», «Офісний службовець (бухгалтерія)» – 87%.

Поціновувачі художньої літератури  зможуть тут знайти велику кількість творів українських та світових авторів на будь-який смак серед 2500 примірників. 

Бібліотечний фонд щороку поповнюється згідно вимог, що висуваються до освітнього процесу, заявок викладачів та щорічних акцій «Подаруй бібліотеці книгу». Тому тут завжди можна ознайомитися з новими примірниками підручників та новинками сучасної літератури.

Бібліотека Барвінківського професійного аграрного ліцею має велику кількість електронних версій всіх необхідних підручників, що сталося в нагоді під час дистанційного та змішаного навчання. Їх висвітлено на сайті нашого закладу у відповідному вкладенні http://barvenkovo.ptu.org.ua/biblioteka-liceyu/ .

30 вересня щороку ми відзначаємо Всеукраїнський  День бібліотек. У цей день у нас є особлива нагода згадати про внесок бібліотек України у розвиток вітчизняної освіти, науки і культури, необхідність дальшого підвищення їх ролі у житті суспільства.

Якщо навчальні лабораторії – це серце ліцею, то бібліотека нашого закладу – його душа і точка опори! І якою вона буде залежить від нашої начитаності і обізнаності. Тому приходьте в бібліотеку, ставайте її постійними користувачами!