Де логіка

Кохання – найзагадковіше з усіх людських почуттів, яке окриляє, дає сили і натхнення, радість і захоплення. Кохання – це святе почуття, яке заслуговує на свій день, на своє свято. І ось таке свято є 14 лютого – День святого Валентина. Цього дня навіть повітря сповнене любов’ю. Амури поспішають поєднати пари, почуття яких перевірені часом та допомагають зустрітись половинкам, які загубились. Адже саме кохання здатне розтопити кригу в серці й подарувати відчуття весни.

14 лютого здобувачам освіти Барвінківського професійного аграрного ліцею було запропоновано провести це свято у вигляді інтелектуальної гри «Де логіка» . Мета заходу: розширити світогляд учнів, поглибити знання в області суспільних дисциплін; організовувати дозвілля учнів; розвивати творчу активність, комунікабельність, мову, мислення, пам’ять, увагу; виховувати почуття товариськості, доброзичливості, взаємопідтримки та взаємовиручки; сприяти неформальному спілкуванню викладачів і учнів.

Свято минуло, залишивши після себе гарний настрій, позитивні емоції та приємні маленькі дрібнички. Бажаємо всім, щоб у житті завжди поряд була любов до матері і батька, до землі, любов одне до одного. Адже любов – це та сила, яка рухає світом і людиною.