ЗНО-2022

Закон України «Про освіту»

Стаття 47. Зовнішнє незалежне оцінювання

  1. Зовнішнє незалежне оцінювання – це оцінювання результатів навчання, здобутих особою на певному рівні освіти, що проводиться спеціально уповноваженою державою установою (організацією).
  2. Зовнішнє незалежне оцінювання здійснюється на основі програм зовнішнього незалежного оцінювання, затверджених центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у відповідній сфері. Зміст програм зовнішнього незалежного оцінювання має відповідати стандартам освіти відповідного рівня і бути доступним для ознайомлення не пізніше ніж за 18 місяців до проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

 

 

Що необхідно знати учаснику ЗНО-2022

            Інформацію про місце та час проведення  ЗНО буде зазначено в запрошенні – перепустці, розміщеній на його інформаційній сторінці не пізніше ніж за три тижні до проведення ЗНО.

            Допуск до пункту ЗНО розпочинається за 45 хвилин та припиняється за 10 хвилин до початку тестування.

             При вході до пункту ЗНО необхідно пред’явити:

  • Сертифікат;
  • документ, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; а у разі, якщо такий документ було визнано недійсним (зокрема, у зв’язку із втратою, обміном, скасуванням, закінченням терміналу дії), – інший документ, що посвідчує особу;
  • запрошення – перепустку.