Гурткова робота

Сучасний динамічний світ потребує творчої людини, яка є найбільшою цінністю у будь-якому суспільстві. Саме тому у ліцеї приділяється велика увага позакласній роботі, яка дедалі набирає сучасних рис та відповідає потребам суспільства у розвитку творчих здібностей учнів. Підтвердження цього є робота гуртку.

  Гурткова робота є важливою формою позакласної  роботи  в ліцеї. Щовівторка в закладі працює фізичний гурток «Квант». До занять в гуртку залучено 10 учнів групи СТВ-107. Керівник гуртка Мячкіна Людмила Анатоліївна творчо підходить до організації та проведення занять, які із великим задоволенням відвідують учні ліцею.

    Основними напрямками роботи гуртку є закріплення, збагачення та поглиблення знань, набутих учнями у процесі навчання, розширення загальноосвітнього кругозору, формування інтересів до різних галузей науки, мистецтва, виявлення і розвиток індивідуальних творчих здібностей та нахилів. Заняття  гуртку  має чітку структуру, певну мету і ставить певні вимоги до гуртківців. В роботі гуртку використовуються різноманітні форми і методи, які приваблюють учнів. Керівник гуртку займається самоосвітою й використовує  власний інтелектуальний, творчий потенціал у своїй роботі.

    На заняттях учні проводять експерименти, цікаві досліди, готують цікавий матеріал з фізики та астрономії. 13.10.2020 року було проведено цікаві досліди з електрофорною машиною. Деякі учні складали пазли, пов’язані з фізикою.

    Всі заняття гуртка проходять цікаво.