«МАНДРІВНИЙ ФІЛОСОФ»- Григорій Савович Сковорода

3 грудня  виповнюється 299 років великому українському мислителю-мудрецю, педагогу, філософу, поету, композитору, музиканту  Григорію Савовичу Сковороді (1722–1794). Стрельник О.А провила виховний захід під назвою «МАНДРІВНИЙ ФІЛОСОФ» для всіх груп ліцею.

Мета  якого ознайомити здобувачів освіти із життєвим і творчим шляхом Г. Сковороди – філософа, просвітителя, поета, з’ясувавши, хто з найближчого оточення вплинув на формування світогляду, зацікавити учнів творчим доробком митця, розвивати вміння аналізувати, узагальнювати думку, сприяти розширенню кругозору учнів; виховувати зацікавленість філософськими творами, почуття пошани до спадщини Г. Сковороди, любов до книги як скарбниці народної мудрості, пам’яті.

Здобувачі освіти брали участь у квесті за посиланнями, з задоволенням відповідали на запитання, брали участь у вікторинах.

Даний виховний захід сприяв формуванню національної свідомості здобувачів освіти, ціннісного ставлення до держави, суспільства, мови, сім’ї, самого себе, почуття особистої відповідальності за долю своєї держави та українського народу.