Міжнародний День безпечного Інтернету

Інтернет — дивовижний винахід людства, який, безсумнівно, змінив світ набагато більше, ніж ми можемо собі уявити. І нам сьогодні важко уявити своє життя без Інтернету. Однак не все так добре, адже разом з позитивними моментами, всесвітня мережа принесла в наше життя певні ризики та небезпеки.

Сьогодні в мережі дуже багато приватної інформації, а Міжнародний день безпечного Інтернету створений саме для того, щоб нагадати нам, що ми маємо вміло захищати свої персональні дані, щоб не потрапити в небезпеку.

Мета цього дня — сприяти безпечній та відповідальній роботі в Інтернеті для всіх користувачів, особливо для молоді. Безпека в Інтернеті охоплює просування цифрової грамотності, захист особистої інформації та заохочення безпечної й відповідальної поведінки в Інтернеті.

Міжнародний день безпечного Інтернету — це важлива подія, яка підкреслює потребу в безпечному та захищеному онлайн-середовищі та важливість сприяння безпеці в Інтернеті для всіх.

6 лютого викладачка Вікторія Михайленко провела позаурочний онлайн-захід з інформаційних технологій до Міжнародного Дня безпечного Інтернету. В ході заходу було обговорено історію виникнення цього дня, можливості та небезпеки Інтернету. Особливої уваги було приділено поширеним схемам кібершахрайства та рекомендаціям щодо захисту.