Обласні педагогічні читання

26 травня 2021 року відбулися обласні педагогічні читання для заступників директорів ЗП(ПТ)О з навчально-виробничої, навчальної, навчально-виховної, навчально-методичної роботи, методистів, голів методичних комісій педпрацівників професійної та загальноосвітньої підготовки за темою: «ПЕДАГОГІКА В ТЕОРІЇ І НА ПРАКТИЦІ: АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ТА СУЧАСНІ АСПЕКТИ». Організатором був Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Харківській області, за підтримки Департаменту науки і освіти ХОДА.

З привітальним словом до учасників заходу звернувся Геннадій МАЙСЬКИЙ, головний спеціаліст відділу науки, вищої та професійної освіти управління науки, вищої, професійної освіти та кадрового забезпечення Департаменту науки і освіти ХОДА, який розповів про деякі питання щодо управління закладом освіти та побажав усім плідної та натхненної праці.

Відповідно до програми педчитань роботу розпочала модератор, чітко пояснивши формат проведення заходу та його особливості і змістове наповнення.

Наостанок було заплановано найцікавіше – урочисте відкриття та презентація Регіональної інтернет-платформи «Педагогічний олімп ЗП(ПТ)О Харківщини».

Завершився захід підведенням підсумків та прийняттям рішень.